HAY: svěží vítr ze Skandinávie

Date:

Sdílet post:

Pokud patříte mezi příznivce zajímavého i sofistikovaného designu, seznamte se s dánskou značkou HAY. Její portfolio je plné nevšedních kousků, jejichž tvorba je inspirována tím nejlepším z architektury a módního odvětví.

Někde mezi kresbou a stínítkem
Jedním z takových příkladů může být například kolekce svítidel Bonbon, kterou navrhla designérka Ana Kraš. Předlohu našla ve svých kresbách, kovovou konstrukci stínítka pokryla jednotlivými nitěmi jako na papíře. Funkci svítidel ponechala na druhých, proto je navrhla tak, aby se daly zavěsit a zároveň použít i jako stojací lampy.

Odpovědné pohodlí
Zástupcem kolekcí s moderním přístupem je také kolekce pohovek Arbour. Nejenže se pyšní předním designem, který je navržen předními tvůrci pod záštitou HAY, je také zodpovědně vyrobena. Pohovky z kolekce Arbour se pyšní označením Nordic Swan, které zajišťuje šetrný přístup k přírodě při výrobě konstrukce i polstrování. To je navíc volně položeno, proto si každý může pohovku přizpůsobit a najít vlastní oblíbenou polohu.

Chryzantémy: Květy, které charakterizují podzim
Víte, jakou péči vyžadují chryzantémy? Kdy je stříhat a hnojit? Jaké druhy chryzantém známe? Jaká jsou ta nejlepší hnojiva?

Chryzantémy…
Barevné chryzantémy
Sezení bez omezení
Hravý a nevtíravý je bezpochyby také design z pera Gramfratesi nesoucí jméno Dorso. Křesla z této kolekce jsou jak pohodlná, tak funkční. Designéři studia křeslo opatřili otočným mechanismem typickým pro kancelářské židle, dokáže se proto otočit kolem dokola.

Pokud vás některý ze zmíněných designů zaujal, podívejte se na zbytek nábytku, svítidel a doplňků z portfolia HAY na stránkách DesignVille.sk spolu s dalšími předními značkami severského designu.

- Komerční sdělení -pr článek

Další články autora

Připravte svůj domov na svátky včas!

Ať již budete trávit Vánoce v úzkém rodinném kruhu, či si pozvete příbuzenstvo a přátele, před svátky je vždy...

Co vám pomůže k tomu, abyste se v ložnici cítili báječně?

Je velmi příjemné, ale i žádoucí, abychom se v ložnici cítili zcela bezpečně, pohodlně, příjemně a rádi jsme sem...

Matrace 160×200 mi zajistila dokonalé spaní

Matrace 160x200 mi zajistila naprosto dokonalé a zcela komfortní spaní. Má nová sendvičová matrace je totiž vyrobena z velmi...

Přepravky pro psa jsou dokonale praktické

Přepravky pro psa jsou dokonale praktické a víceúčelové. S přepravkou lze absolvovat nejen psí výstavu, a to třeba i...