Matrace 160×200 mi zajistila dokonalé spaní

Date:

Sdílet post:

Matrace 160×200 mi zajistila naprosto dokonalé a zcela komfortní spaní. Má nová sendvičová matrace je totiž vyrobena z velmi kvalitních polyurethanových tepelně modifikovaných pěn, které disponují různorodou tuhostí. Já osobně raději spím na měkčím typu matrace, kdežto můj manžel zase právě naopak volí spíše tvrdší matrace. Díky možnosti volby je tato matrace naprosto perfektní společnicí. Jsem nesmírně ráda, že jsem tento krok k lepšímu, a především ke zdravějšímu spánku učinila. Dlouhou dobu jsem se totiž potýkala s nepříjemnými zdravotními problémy, díky kterým jsem dokonce na nějakou dobu musela zůstat v nemocnici. Mé podlomené zdraví mě tedy víceméně donutilo k tomuto razantnímu kroku, kterého rozhodně nelituji. 

Matrace 140×200 potěšila i mého tchána

Matrace 140×200 potěšila i mého tchána o kterého se s manželem staráme již zhruba dva roky. Má bohužel komplikované zdravotní obtíže a díky tomu je z větší části závislý na naší péči a pomoci. Jelikož spal dlouhou dobu na staré a velmi proleželé matraci, chtěli jsme mu pořídit novou, která by byla pro jeho zdraví o poznání přínosnější. Bylo ovšem velmi složité ho zpočátku přesvědčit o tom, že pro ně bude mít nová matrace přínos a že si na ní zvykne stejně tak rychle, jako si zvyknul na tu stávající. Po několika týdnech přemlouvání tak nakonec s pořízením nové matrace souhlasil a úkol byl tak splněn. 

Matrace 180×200 s námi odcestovala na naši chatu 

Matrace 180×200 s námi zase naopak odcestovala na naši chatu, na které jsme tak vyměnili svojí stávající matraci za novou. Na chatě s mužem trávíme téměř každý víkend a v létě sem dokonce jezdíme pravidelně na dovolenou. Bylo by pro nás tedy velmi nepohodlné, kdybychom se museli na naší dovolené spokojit se spaním na staré matraci, která by nám k odpočinku na chatě příliš nepřidala. Z tohoto důvodu byla její koupě zcela nezbytná.

- Komerční sdělení -pr článek

Další články autora

Připravte svůj domov na svátky včas!

Ať již budete trávit Vánoce v úzkém rodinném kruhu, či si pozvete příbuzenstvo a přátele, před svátky je vždy...

Co vám pomůže k tomu, abyste se v ložnici cítili báječně?

Je velmi příjemné, ale i žádoucí, abychom se v ložnici cítili zcela bezpečně, pohodlně, příjemně a rádi jsme sem...

Matrace 160×200 mi zajistila dokonalé spaní

Matrace 160x200 mi zajistila naprosto dokonalé a zcela komfortní spaní. Má nová sendvičová matrace je totiž vyrobena z velmi...

Přepravky pro psa jsou dokonale praktické

Přepravky pro psa jsou dokonale praktické a víceúčelové. S přepravkou lze absolvovat nejen psí výstavu, a to třeba i...