Připravte svůj domov na svátky včas!

Date:

Sdílet post:

Ať již budete trávit Vánoce v úzkém rodinném kruhu, či si pozvete příbuzenstvo a přátele, před svátky je vždy spousta práce a zařizování, aby Štědrý večer dopadl na jedničku s hvězdičkou a sváteční náladu vám nic nezkazilo.

Pokud nechcete být poslední dny před svátky ve stresu, začněte se na Vánoce připravovat co možná nejdříve. Sepište si seznam úkolů, úklidových prací a každý den udělejte trošku. Při úklidu přemýšlejte o vánočních dárcích, ty si také sepište a nakupte je najednou, ať netrávíte drahocenný čas adventu nekonečným čekáním ve frontách u pokladen. Spoustu dárků můžete také sehnat online, problémem však bývají před Vánocemi dodací lhůty obchodů a spolehlivost kurýrních služeb a pošty.

Než začnete byt dekorovat, pořádně si ukliďte, ať při dekorování neklopýtáte o nepořádek. Protřiďte s dětmi hračky a ty, se kterými si již nehrají, darujte někomu potřebnému. Zaručíte si tak dostatek prostoru na dárečky od Ježíška.

Kromě dřevěného betlému, vánočního stromečku a adventního věnce jsou typickým symbolem vánočních svátků také voňavé větvičky jehličnatých stromů, které dokáží krásně provonět byt. I když budete mít umělý stromeček, bude to u vás doma vonět jako v lese.

Zkuste je letos naaranžovat na sváteční stůl do dřevěné vázy. Budou krásně ladit se stromečkem ozdobeným ve staročeském stylu.

Obecně jsou letos dřevěné bytové dekorace velmi oblíbené. Možná i díky tomu, že interiérům stále vládne tzv. hygge styl, který přímo diktuje přírodní dekorace a materiály.

Jak s Vánocemi, tak i s hygge stylem jsou spojena světýlka, tak na ně myslete, ať již ozdobíte svůj domov LED řetízky s nejrůznějším dekorem, či svíčkami, nikdy jich nebude dost. Děti rozzářená světýlka naprosto milují. A nakonec – i vám se bude lépe vracet domů do příjemné atmosféry po náročném dni v zaměstnání.

- Komerční sdělení -pr článek

Další články autora

Připravte svůj domov na svátky včas!

Ať již budete trávit Vánoce v úzkém rodinném kruhu, či si pozvete příbuzenstvo a přátele, před svátky je vždy...

Co vám pomůže k tomu, abyste se v ložnici cítili báječně?

Je velmi příjemné, ale i žádoucí, abychom se v ložnici cítili zcela bezpečně, pohodlně, příjemně a rádi jsme sem...

Matrace 160×200 mi zajistila dokonalé spaní

Matrace 160x200 mi zajistila naprosto dokonalé a zcela komfortní spaní. Má nová sendvičová matrace je totiž vyrobena z velmi...

Přepravky pro psa jsou dokonale praktické

Přepravky pro psa jsou dokonale praktické a víceúčelové. S přepravkou lze absolvovat nejen psí výstavu, a to třeba i...