Připravte svůj domov na svátky včas!

Date:

Sdílet post:

Ať již budete trávit Vánoce v úzkém rodinném kruhu, či si pozvete příbuzenstvo a přátele, před svátky je vždy spousta práce a zařizování, aby Štědrý večer dopadl na jedničku s hvězdičkou a sváteční náladu vám nic nezkazilo.

Pokud nechcete být poslední dny před svátky ve stresu, začněte se na Vánoce připravovat co možná nejdříve. Sepište si seznam úkolů, úklidových prací a každý den udělejte trošku. Při úklidu přemýšlejte o vánočních dárcích, ty si také sepište a nakupte je najednou, ať netrávíte drahocenný čas adventu nekonečným čekáním ve frontách u pokladen. Spoustu dárků můžete také sehnat online, problémem však bývají před Vánocemi dodací lhůty obchodů a spolehlivost kurýrních služeb a pošty.

Než začnete byt dekorovat, pořádně si ukliďte, ať při dekorování neklopýtáte o nepořádek. Protřiďte s dětmi hračky a ty, se kterými si již nehrají, darujte někomu potřebnému. Zaručíte si tak dostatek prostoru na dárečky od Ježíška.

Kromě dřevěného betlému, vánočního stromečku a adventního věnce jsou typickým symbolem vánočních svátků také voňavé větvičky jehličnatých stromů, které dokáží krásně provonět byt. I když budete mít umělý stromeček, bude to u vás doma vonět jako v lese.

Zkuste je letos naaranžovat na sváteční stůl do dřevěné vázy. Budou krásně ladit se stromečkem ozdobeným ve staročeském stylu.

Obecně jsou letos dřevěné bytové dekorace velmi oblíbené. Možná i díky tomu, že interiérům stále vládne tzv. hygge styl, který přímo diktuje přírodní dekorace a materiály.

Jak s Vánocemi, tak i s hygge stylem jsou spojena světýlka, tak na ně myslete, ať již ozdobíte svůj domov LED řetízky s nejrůznějším dekorem, či svíčkami, nikdy jich nebude dost. Děti rozzářená světýlka naprosto milují. A nakonec – i vám se bude lépe vracet domů do příjemné atmosféry po náročném dni v zaměstnání.

- Komerční sdělení -pr článek

Další články autora

Automatické zavlažování květináčů můžete spojit se zaléváním zahrady

Kde všude najdou uplatnění automatické zavlažovací systémy? Prakticky na všech místech, která chcete zalévat. Přitom nezáleží na tom,...

Připravte svůj domov na svátky včas!

Ať již budete trávit Vánoce v úzkém rodinném kruhu, či si pozvete příbuzenstvo a přátele, před svátky je vždy...

Co vám pomůže k tomu, abyste se v ložnici cítili báječně?

Je velmi příjemné, ale i žádoucí, abychom se v ložnici cítili zcela bezpečně, pohodlně, příjemně a rádi jsme sem...

Matrace 160×200 mi zajistila dokonalé spaní

Matrace 160x200 mi zajistila naprosto dokonalé a zcela komfortní spaní. Má nová sendvičová matrace je totiž vyrobena z velmi...